Ecser - Gyál 6-2

Már a harmadik percben megszerezte a vezetést az ecseri csapat november 24-én, szombaton, mikor a Gyáli BKSE ellen játszottak hazai pályán. Majd a vendégek öngólt rúgtak, majd Gubcsó Dávid is betalált a gyáliak kapujába. Így 3-0 volt a félidei állás. A végére 6-2 lett az eredmény.
Gólszerzőink: Bartha Tibor Zoltán: mesterhármas
Gubcsó Dávid : két gól.
Összeállításunk: Dócz Dániel János, Makka Norbert, Váradi Patrik István, Kovács Áron, Ambrus Bálint, Kovács Erik (Szatmári Sándor Attila 61'), Budavári Bence (Szabó Szabolcs Levente 46'), Gubcsó Dávid, Tóth Máté (Görög Zsolt 56'), Bartha Tibor Zoltán (Sztancsik Máté 68'), Aszódi Márton (Gazdag Dániel 73').

Ezzel a mérkőzéssel véget ért az őszi szezon. Az ecseri csapat a 12. helyen végzett 18 ponttal. 5 győzelem, 3 döntetlen és 7 vereség a mérleg. 33 gólt rúgtak és 31-et kaptak.

U 15-ös csapatunk megszerezte első győzelmét. November 20-án Tápiószecső csapatát verték idegenben 9-2-re.
Tápiószecső FC. - Ecser S.E. 2-9
Összeállításunk: Gere Márton, Duray András, Remecz Attila Patrik, Csapó Levente, Holkó Márk Miklós (Horváth József Olivér 46'), Petrikó Kristóf, Molnár Hunor István, Széles Dániel Csaba, Széles Dominik Béla (Szémann Balázs 50'), Földváry Viktor, Murár Bence Ferenc.
Gólszerzőink: Remecz Attila Patrik (71'), Csapó Levente (16', 31'), Holkó Márk Miklós (37'), Petrikó Kristóf (59'), Molnár Hunor István (20', 75', 85'), Murár Bence Ferenc 24')

honlapkészítés: dupai