Tárnok - Ecser 3-1

November 17-én, szombaton Tárnokon léptek pályára az ecseri labdarúgók. A vezetést a hazai csapata szerezte meg a 35. percben, mikor egy baloldali támadás és beadás után gólt lőttek. A félidő vége előtt sikerült kiegyenlíteni. Egy távoli szabadrúgást követően Aszódi Márton kapáslövése jutott a kapuba. A második félidőben tizenegyeshez jutottak a tárnokiak, amit belőttek, de az ecseri csapat nem adta fel, próbált egyenlíteni. A 75-80. percben a kapujukhoz szögeztük a hazaiakat, egymás után három veszélyes szögletet is beíveltünk, de mindig akadt egy védő, akiben elakadt a labda. Azután a 85.percben egy újabb tizenegyest ítélt meg a bíró ellenünk, és eldőlt a meccs.
Összeállításunk: Dócz Dániel János, Szatmári Sándor Attila, Váradi Patrik István, Szabó Szabolcs Levente, Ambrus Bálint, Kovács Erik (Sztancsik Máté 46'), Budavári Bence (Lovas Richárd 40'), Gubcsó Dávid, Gazdag Dániel, Tóth Máté (Görög Zsolt 80'), Aszódi Márton.
Az ecseri csapat 14 forduló után a tabella 12. helyén áll 15 ponttal.
Legközelebb itthon játszanak november 24-én, szombaton 13 órakor Gyál ellen. Ez az őszi szezon utolsó meccse.

U15-ös mérkőzésen Tura - Ecser 10-0