Az Ecseri Kulturális és Sport Egyesület darts eredményei

Elkezdődött az élet az év elején a magyar darts-sportban is. Január első hétvégéjén a megyei bajnokságon klubunkat 3 fő (Horváth Tamás, Szatmári László és Szatmári Zsuzsanna) képviselte. Hölgy versenyzőnk a soft egyéni versenyszámában a képzeletbeli dobogó második fokára állhatott.

Január 17-én a Steel Nemzeti Bajnokág első fordulóját is megtartották, ahol Varga Valéria a hölgyek mezőnyében az előkelő 5. helyet szerezte meg.

Eközben Ausztriában már javában zajlott a Mesterek Tornája (Österreichische Meisterschaften 2015). Miért is érdekes ez? Mert az EKSE egyik játékosa, Szatmári Zsuzsanna szintúgy a versenyzők között volt. A három napos maratoni küzdelmek eredménye a következő:

- női egyéni 9. hely (98 főből), nem mellesleg az egyik legjobb magyar eredmény ebben a kategóriában.

- Tripla Mix 4. hely (Végső János (PSC)-Szabados Attila (PSC)-Szatmári Zsuzsanna (EKSE))

- Mixed, azaz a vegyes páros versenyszámban Végső Jánossal 1. helyet értek el!