Átvette a vezetést az ecseri felnőtt labdarúgó csapat a tabellán - Ecser S.E. - Sződligeti SMTE 4-3 (1-2)

Csapatunk összeállítása: Gubcsó Patrik, Ambrus Bálint, Budavári Bence (Szilágyi Csaba 63’), Virág Tamás (Gubcsó Dávid 46’), Lengyel István, Földváry Attila, Zsebe Tamás, Félix Attila, Halász János, Lévai Csaba, Pápai Krisztián.

Zsebe Tamás 87’

A második félidő hajrájában sikerült 3-1-es állásról megfordítani a mérkőzés eredményét. Ezzel a győzelemmel az ecseri csapat 22 forduló után az első helyen áll a bajnokságban. 45 ponttal. Második a Zsámbok 44 ponttal, ők azonban egy mérkőzéssel többet játszottak. Harmadik helyen áll a Pécel csapata 43 ponttal. A péceliek egy meccsel kevesebbet játszottak, mint mi. E három csapat között dőlhet el a bajnokság sorsa a Pest megyei III. osztályú bajnokság közép csoportjában.

A következő fordulóban az ecseriek 2014. május 10-én, szombaton 17.00. órakor éppen Pécelen játszanak rangadót. A Péceli SSE is jó formában van, mert a hétvégén kilenc gólt rúgtak idegenben Váchartyánban.

honlapkészítés: dupai